Буклет інституту
співробітництво
збірка наукових праць
суспільне життя

Державний науково-дослідний інститут авіації - міжгалузева науково-дослідна установа у складі Національного авіаційного університету. Інститут утворений Кабінетом Міністрів України у 2004 році для провадження наукової, науково-технічної та науково-педагогічної діяльності з метою вирішення завдань щодо проведення єдиної державної політики з питань науково-технічного супроводження розробки, модернізації, експлуатації, ремонту, робіт із забезпечення продовження встановлених ресурсних показників військової й цивільної авіаційної техніки, із забезпечення безпеки польотів, підготовки й перепідготовки авіаційних фахівців.

УВАГА! Набір до ад'юнктури

Державний науково-дослідний інститут авіації оголошує на конкурсній основі набір кандидатів до вступу до очної ад’юнктури інституту (1 місце) за спеціальністю “Озброєння та військова техніка” (за фахом літальні апарати та силові установки, авіаційне озброєння, авіаційне обладнання та радіоелектронне обладнання).
Вимоги до кандидатів до вступу: офіцери Збройних Сил України віком до 45 років, які перебувають на військовій службі, здобули вищу освіту ступеня магістра (спеціаліста), виявили здібності до педагогічної або науково-дослідної роботи та мають досвід служби у військах (силах) не менше 2 років.
Документи надсилати до приймальної комісії Державного науково-дослідного інституту авіації до 28 квітня 2018 року на адресу: 01135, м.Київ, вул. Г.Андрющенка, 6В. Вступні екзамени - з 18 червня по 15 липня 2018 року. Початок навчання в ад’юнктурі – з 01 вересня 2018 року. Термін навчання - 4 роки. Контактний телефон для довідок (044)503-81-59.

Умови та порядок прийому до ад’юнктури (версія для друку).