Буклет інституту
про нас
наші досягнення
співробітництво
збірка наукових праць
суспільне життя
МІЖНАРОДНИЙ АВІАСАЛОН „МАКС-2005”

Начальник ДНДІА Харченко О.В. у складі офіційної делегації Міністерства оборони на чолі заступника Міністра оборони Терещенка В.І на Міжнародному авіасалоні „МАКС-2005”


Начальник озброєння ВПС ЗС України Шатов А.А., начальник ДНДІА Харченко О.В., заступник Міністра оборони Терещенко В.І. на Міжнародному авіасалоні „МАКС-2005” (з ліва направо).


Начальник ДНДІА Харченко О.В. (крайній з ліва) і заступник Міністра оборони Терещенко В.І. (в центрі) з керівниками авіаремонтних підприємств Міністерства оборони України на об’єднаній експозиції на Міжнародному авіасалоні „МАКС-2005”


Начальник озброєння ВПС ЗС України Шатов А.А., заступник Міністра оборони Терещенко В.І. начальник ДНДІА Харченко О.В., перший заступник директора ДП „Укроборонисервіс” Ушаков В.І. і начальник відділу ДП „Укроборонисервіс” Митрофанов В.І. (з ліва направо) на стенді ДНДІА на Міжнародному авіасалоні „МАКС-2005”.


УВАГА! Набір до ад'юнктури

Державний науково-дослідний інститут авіації оголошує на конкурсній основі набір кандидатів до вступу до очної ад’юнктури інституту (1 місце) за спеціальністю “Озброєння та військова техніка” (за фахом літальні апарати та силові установки, авіаційне озброєння, авіаційне обладнання та радіоелектронне обладнання).
Вимоги до кандидатів до вступу: офіцери Збройних Сил України віком до 45 років, які перебувають на військовій службі, здобули вищу освіту ступеня магістра (спеціаліста), виявили здібності до педагогічної або науково-дослідної роботи та мають досвід служби у військах (силах) не менше 2 років.
Документи надсилати до приймальної комісії Державного науково-дослідного інституту авіації до 28 квітня 2018 року на адресу: 01135, м.Київ, вул. Г.Андрющенка, 6В. Вступні екзамени - з 18 червня по 15 липня 2018 року. Початок навчання в ад’юнктурі – з 01 вересня 2018 року. Термін навчання - 4 роки. Контактний телефон для довідок (044)503-81-59.

Умови та порядок прийому до ад’юнктури (версія для друку).