Буклет інституту
про нас
наші досягнення
співробітництво
збірка наукових праць
суспільне життя
МІЖНАРОДНИЙ АВІАСАЛОН „МАКС-2007”

Начальник Державного науково-дослідного інституту ХАРЧЕНКО О.В. та заступник Головного інженера авіації ПС СКОРЕНЬКИЙ П.О. під час ознайомлення з експозицією ЗАТ "Гефест и Т"


Учасники Салону від ДНДІА з Головним інспектором Повітряних Сил Головної інспекції МО України МОРОЗОМ П.В.


Фахівці ДНДІА з радником Генерального директора ДК «Укрспецекспорт» Мітраховичем М.М. та директором авіаремонтного підприємства «Одесавіаремсервіс» ЮХАЧОВИМ В.В. на експозиції концерну «Авіавоєнремонт»


Учасники салону від ДНДІА зліва направо ЛЕЖЕНІН С.І., СПАМУЛЄЄВ В.В., ШЕМЯКІН С.Г.Під час відвідування статичної експозиції Салону


УВАГА! Набір до ад'юнктури

Державний науково-дослідний інститут авіації оголошує на конкурсній основі набір кандидатів до вступу до очної ад’юнктури інституту (1 місце) за спеціальністю “Озброєння та військова техніка” (за фахом літальні апарати та силові установки, авіаційне озброєння, авіаційне обладнання та радіоелектронне обладнання).
Вимоги до кандидатів до вступу: офіцери Збройних Сил України віком до 45 років, які перебувають на військовій службі, здобули вищу освіту ступеня магістра (спеціаліста), виявили здібності до педагогічної або науково-дослідної роботи та мають досвід служби у військах (силах) не менше 2 років.
Документи надсилати до приймальної комісії Державного науково-дослідного інституту авіації до 28 квітня 2018 року на адресу: 01135, м.Київ, вул. Г.Андрющенка, 6В. Вступні екзамени - з 18 червня по 15 липня 2018 року. Початок навчання в ад’юнктурі – з 01 вересня 2018 року. Термін навчання - 4 роки. Контактний телефон для довідок (044)503-81-59.

Умови та порядок прийому до ад’юнктури (версія для друку).