Буклет інституту
про нас
наші досягнення
співробітництво
збірка наукових праць
суспільне життя
Відвідування Президентом України 40-ї бригади тактичної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України у м.Васильків

Президент України ЮЩЕНКО В.А. та начальник авіації Повітряних Сил ЗС України після польоту на літаку-винщувачі Су-27УБ. (Політ тривав близько 30 хвилин на висоті 1000-1100 метрів зі швидкістю до 600 кілометрів на годину. За цей час Віктор Ющенко облетів територію Київської області і частково перетнув її межі.)


Експозиція зразків бойової техніки, що знаходиться на озброєнні авіації Повітряних Сил ЗС України


ЮЩЕНКО В.А. знайомиться зі стендом Державного науково-дослідного інституту авіації


Фахівці ДНДІА біля стенду свого інституту


Міжнародна науково-практична конференція

Запрошуємо Вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції “Перспективи розвитку військової авіації. Кооперація підприємств авіаційної промисловості з іноземними компаніями – головний напрямок військово-технічного співробітництва та основа для створення нових зразків авіаційної техніки”, яка відбудеться у 13 жовтня 2016 року в рамках ХІІІ Міжнародної спеціалізованої виставки “Зброя та безпека” та 10-го Міжнародного авіакосмічного салону “Авіасвіт-XXI”.

Заявка на участь

УВАГА! Набір до ад'юнктури

Державний науково-дослідний інститут авіації оголошує на конкурсній основі набір кандидатів до вступу до очної ад’юнктури інституту (1 місце) за спеціальністю “Озброєння та військова техніка” (за фахом літальні апарати та силові установки, авіаційне озброєння, авіаційне обладнання та радіоелектронне обладнання).
Вимоги до кандидатів до вступу: офіцери Збройних Сил України віком до 40 років, які перебувають на військовій службі, здобули вищу освіту ступеня магістра (спеціаліста), виявили здібності до педагогічної або науково-дослідної роботи та мають досвід служби у військах (силах) не менше 2 років.
Документи надсилати до приймальної комісії Державного науково-дослідного інституту авіації до 15 квітня 2017 року на адресу: 01135, м.Київ, вул. Г.Андрющенка, 6В. Вступні екзамени - з 19 червня по 15 липня 2017 року. Початок навчання в ад’юнктурі – з 01 вересня 2017 року. Термін навчання - 4 роки. Контактний телефон для довідок (044)503-81-59.

Умови та порядок прийому до ад’юнктури (версія для друку).