Буклет інституту
про нас
наші досягнення
співробітництво
збірка наукових праць
суспільне життя
НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ СЕМІНАР З УТВОРЕННЯ ДНДІА

Президія установчого науково-технічного семінару з утворення ДНДІА, зліва направо: Кулик М.С., Колесник Д.М., Харченко О.В., Бабак В.П., Харченко В.П., Шмаров В.М.


Учасники установчого науково-технічного семінару з утворення ДНДІА


Учасники установчого науково-технічного семінару з утворення ДНДІА


Науковці ДНДІА


Обговорення результатів експерименту


УВАГА! Набір до ад'юнктури

Державний науково-дослідний інститут авіації оголошує на конкурсній основі набір кандидатів до вступу до очної ад’юнктури інституту (1 місце) за спеціальністю “Озброєння та військова техніка” (за фахом літальні апарати та силові установки, авіаційне озброєння, авіаційне обладнання та радіоелектронне обладнання).
Вимоги до кандидатів до вступу: офіцери Збройних Сил України віком до 45 років, які перебувають на військовій службі, здобули вищу освіту ступеня магістра (спеціаліста), виявили здібності до педагогічної або науково-дослідної роботи та мають досвід служби у військах (силах) не менше 2 років.
Документи надсилати до приймальної комісії Державного науково-дослідного інституту авіації до 28 квітня 2018 року на адресу: 01135, м.Київ, вул. Г.Андрющенка, 6В. Вступні екзамени - з 18 червня по 15 липня 2018 року. Початок навчання в ад’юнктурі – з 01 вересня 2018 року. Термін навчання - 4 роки. Контактний телефон для довідок (044)503-81-59.

Умови та порядок прийому до ад’юнктури (версія для друку).