Буклет інституту
про нас
наші досягнення
співробітництво
збірка наукових праць
суспільне життя

Начальник ДНДІА Харченко О.В. нагороджує ветерана інституту, провідного фахівця науково-дослідного відділу ремонту авіаційної техніки Кошовника В.А.


Урочисті збори інституту з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня


Співробітниць гуртожитку інституту поздоровили заступник начальника інституту Котляренко С.Є. (праворуч) та голова профспілкового комітету Логін П.М. (праворуч)


Шикування особового складуКерівний склад інженерно-авіаційної служби авіації ЗС України та силових відомств під час святкування 65 річниці служби в Командуванні Повітряних Сил в м. Вінниця 24.02.2007.Начальники озброєння та головні інженери ВПС-ПС ЗС України з керівництвом ДНДІА під час святкування 65 річниці інженерно-авіаційної служби в Командуванні Повітряних Сил в м. Вінниця 24.02.2007.Заступник начальника інституту з наукової роботи Самулєєв В.В. (в центрі) оголошує наказ Міністра оборони України про звільнення з Збройних Сил та заохочення професора Самкова О.В. (праворуч).


УВАГА! Набір до ад'юнктури

Державний науково-дослідний інститут авіації оголошує на конкурсній основі набір кандидатів до вступу до очної ад’юнктури інституту (1 місце) за спеціальністю “Озброєння та військова техніка” (за фахом літальні апарати та силові установки, авіаційне озброєння, авіаційне обладнання та радіоелектронне обладнання).
Вимоги до кандидатів до вступу: офіцери Збройних Сил України віком до 45 років, які перебувають на військовій службі, здобули вищу освіту ступеня магістра (спеціаліста), виявили здібності до педагогічної або науково-дослідної роботи та мають досвід служби у військах (силах) не менше 2 років.
Документи надсилати до приймальної комісії Державного науково-дослідного інституту авіації до 28 квітня 2018 року на адресу: 01135, м.Київ, вул. Г.Андрющенка, 6В. Вступні екзамени - з 18 червня по 15 липня 2018 року. Початок навчання в ад’юнктурі – з 01 вересня 2018 року. Термін навчання - 4 роки. Контактний телефон для довідок (044)503-81-59.

Умови та порядок прийому до ад’юнктури (версія для друку).